Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
ETKİNLİKLERE KATILIM DERSİ HK.

FAKÜLTEMİZDE 21-22 ARALIK 2017 TARİHİNDE HASTANEMİZ ODİTORYUMDA DÜZENLECEK OLAN ULUSLARARASI "Cancer Disease From Basic Science To Clinic" KONGRESİNE KATILIN ÖĞRENCİLERİMİZ İNF398 KODLU ETKİNLİKLERE KATILIM DERSİNDE PUAN OLARAK SAYILACAKTIR.

DETAYLI BİLGİ: http://meacr2017.gantep.edu.tr/DUYURU

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca “Ortadoğu’da Akademik Miras Koruma Projesi- Preservation of the Academic Heritage in the Middle Esat” adlı yeni bir girişim başlatılmış olup, başlatılan bu girişimde ülkemizde akademik hayatlarına devam eden Ortadoğu kökenli öğrencilerin hayat hikâyelerinin yazılı ve görsel olarak paylaşılması ve videolarının çekilmesi planlanmıştır.

Fakültemizde akademik hayatına devam eden ve proje kapsamında akademik hayat hikâyesini paylaşmak isteyen Ortadoğu kökenli öğrenciler için ilgili formlar Dekanlık Öğrenci İşleri Ofisinde bulunmaktadır.

Önemle duyurulur.


KERMES
CANCER DISEASE FROM BASIC SCIENCE TO CLINIC-BROŞÜR

Ana Resimler: bror_sayfa_1.jpg

Ana Resimler: bror_sayfa_2.jpg


CANCER DISEASE FROM BASIC SCIENCE TO CLINIC

Ana Resimler: cancer-disease.png


ŞEHİR VE MÜLTECİ

Ana Resimler: svm.png


10 KASIM ANMA PROGRAMI


ETKİNLİKLERE KATILIM DERSİ HAKKINDA
FAKÜLTEMİZ AKREDİTASYON SÜRECİ
FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Fakültemiz Türkçe Tıp Dönem II öğrencisi Şeyma Karatepe ve İngilizce Tıp Dönem IV öğrencisi Semih Sayın’ın içinde bulunduğu ve Anatomi Anabilim Dalı tarafından yürütülen "Anadolu'da Yaşayan Genç Beyaz Irkın Yüz Antropometrik Ölçümleri" isimli çalışma, Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen 17. Tıp Öğrenci Kongresi’nde Gözlemsel Poster Kategorisinde birincilik ödülünü kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve Anatomi AD personelini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ana Resimler: img_6203-1.jpg 

Ana Resimler: img_6303-2.jpg

Ana Resimler: pos.jpg